Náš tím vedúcich

``Pod hviezdami ostaň stáť na chvíľu medzi nami, medzi hviedzami zostaň stáť na chvíľu spolu s nami…``
Naša sing-and-rocková „rodina“ vedúcich (animátorov) sa skladá z hudobníkov a mladých ľudí, ktorí sa snažia deti inšpirovať a podporovať nie len po stránke hudobnej! Náš tábor pre deti a mládež je bezpečné a tvorivé miesto, kde majú táborníci jedenásť dní na rekreáciu tela, mysle aj ducha. Spolu s vedúcimi trávia 24 hodín denne a keďže spolu zažívajú úplne všetko cez ranné budíky po spoločné rozprávanie príbehov na spanie, vznikajú tu úprimné a silné vzťahy, ktoré mnoho krát pretrvávajú aj ďalej po tábore.

Dni sú naplnené zmysluplným programom, hudbou, športom a každý účastník je vtiahnutý do deja vďaka naším vedúcim. Výlety sprevádzané spoločným vyspevovaním v autobuse, či ranné pokriky pre úspešný deň, za týmto všetkým je tím vedúcich, ktorí dôsledne prirpavujú každý krok dňa a s úsmevom na tvári trávi čas s vedomím podpory, starostlivosti a uprímného priateľstva.

Naši vedúci sú každý rok vyberaní z našich starých známych, prípadne nových nadšených hudobníkov, alebo aj z pomedzi táborových detí z ktorých vyrástli v našom prostredí ako mladí lídri.