- Rekreačné Stredisko Krokava -

Ubytovanie v Krokave

Rekreačné Stredisko Krokava je výborné miesto na hudobný tábor! Okrem prírodného amfiteátra má dve spoločenské miestnosti a ďaľšie tri priestory, ktoré môžeme využiť na postavenie našich ``stejdžov``!
Tábor Sing And Rock sa od roku 2019 stáva súčasťou tábora Krokava, v ktorom bude zároveň aj program ``Arts adn crafts - ručné peáce``, ``Drama and film - divadlo a film`` a tak isto tématické a šporvtové aktivity.
Táborníkov ubytujeme v hlavnej budove v troj a štvor miestnych izbách na dvoch poschodiach. Rozdelení budú podľa veku a na chapcov a dievčatá. Na každom poschodí sú WC a sprchy. V hlavnej budove sú v pravom aj v ľavom krídle spoločenské miestnosti a na prízemí veľká jedáleň.

Rekreačné stredisko Krokava ponúka vo svojom areáli množstvo zákutí, lavičiek a sedení kde môžu táborníci nacvičovať svoju umeleckú produkciu. Svoje hudobné pokusy a zoskupenia môžu počas večerov, či odpočinku predviesť táborovému osadenstvu aj v amfiteátri alebo len tak v jednom z altánkov. Vonku v areáli je veľký priestor na športové aktivity ale aj na rôzne opekačky a večerné posedenia pri ohni!