- Rekreačné Stredisko Môťová -

Ubytovanie v Môťovej

Rekreačné Stredisko Môťová je výborné miesto na hudobný tábor!

Stredisko nám ponúka super aktivity ako kúpanie v bazéne, člnkovanie na priehrade, multifunkčné ihrisko, ohnisko na opekanie a grilovanie, slnečnú terasu a pláž na letný oddych. Takisto okolité lúky a lesy poskytujú úžasný priestor na prechádzky, turistiku a relax v prírode.

Okrem vonkajšieho altánku má dve spoločenské miestnosti a ďaľšie rôzne priestory, ktoré môžeme využiť na postavenie našich ``stejdžov``! Môžeme sa tak rozdeliť a cvičiť v roznych skupinách na viacerých ``pódiách``.

Tábor Sing And Rock sa od roku 2020 stáva súčasťou tábora Môťová, v ktorom bude zároveň aj program ``Arts and crafts - ručné práce``, a tak isto tématické a športové aktivity.

Táborníkov ubytujeme v hlavnej budove v dvoj a štvor miestnych izbách na troch poschodiach. Rozdelení budú podľa veku a na chapcov a dievčatá. Na každom poschodí sú WC a sprchy. V hlavnej budove sú spoločenské miestnosti a na prízemí veľká jedáleň.

Rekreačné stredisko Môťová ponúka vo svojom areáli množstvo zákutí, lavičiek a sedení kde môžu táborníci nacvičovať svoju umeleckú produkciu. Svoje hudobné pokusy a zoskupenia môžu počas večerov, či odpočinku predviesť táborovému osadenstvu na pláži, v altánku, alebo na terase. Vonku v areáli je veľký priestor na športové aktivity ale aj na rôzne opekačky a večerné posedenia pri ohni!