- pre rodičov -

Na čo všetko myslieť pred nástupom a počas tábora?

Čo od Vás budeme žiadať pri preberaní detí:
Vyhlásenie rodiča a lekára o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa (podpísané rodičom alebo zodpovednou osobou najneskôr jeden deň pred nástupom do tábora a ošetrujúcim lekárom najskôr jeden mesiac pred nástupom do tábora, v zmysle vyhlášky MZSR 526/2007). Neoverenú fotokópiu Zdravotného preukazu dieťaťa. V prípade potreby, Vami popísané (vytlačené na A4) zdravotné problémy, lieky, užívanie a iné potencionálne zdravotné riziká. Tu si môžte stiahnuť zdravotné prehlasenie.
- pre rodičov -

Doprava a začiatok tábora

V Bratislave sa stertávame o 10:00 hod. v deň odchodu za bránou štadiónu Inter za obchodným centrom Polusom – pri zadnom vchode do Polusu. Autobus bude označený ceduľkou CK Boomerang.

V Košiciach bude pristavený mikrobus o 13:00 hod. pred NAY Elektrodomom na Trolejbusovej ulici.

Ak ste poplatok za dopravu neplatili na účet, prosíme vás uhraďte ho priamo dopravcovi vo výške 28 Eur.

Začiatok tábora je o 16:00 hod. v Môťovej v Rekreačnom Stredisku. Budú vás čakať naši vedúci spolu s našou slečnou zdravotníčkou. Preberú vaše dieťa, zdravotné prehlásenie a kópiu kartičky poistenca, hudbný nástroj a osobné veci.

- pre rodičov -

Strava

Deti sa po príchode do tábora začínajú stravovať večerou, ktorá je o 19.00 hod. Prosíme rodičov, aby deťom pribalili jedlo, ktoré im vystačí v prvý deň do tejto hodiny. Nemusíte pribaľovať jedla priveľa. Jedlo, hlavne potraviny so zárukou, ktoré deti nezjedia do tejto hodiny budeme kontrolovať a likvidovať. Je to postup v súlade s vyhláškou o organizovaní tábora.
- pre rodičov -

Prvá noc

Deti môžu po prvej noci zažiť určitý „šok“, ktorý môže byť vyvolaný zmenou prostredia, novými deťmi a podobne. Niektoré deti môžu mať problém prvú noc zaspať, alebo sa ráno zobudiť a to práve kvôli zmene prostredia, alebo vzrušenia. Môže sa stať, že nebudú hneď prvý deň vedieť, čo si o tom myslieť, prípadne sa budú cítiť mierne diskomfortne. Môže sa stať, že Vám zavolajú a budú žiadať o návrat domov. Je veľmi dôležité nechať pôsobiť našich vedúcich a vôbec celé prostredie, nechať deťom čas na aklimatizáciu. Deti si obyčajne hneď na ďalší deň zvyknú, čomu prispieva aj prístup našich vedúcich. Je už takmer legendárne ako si deti, ale aj dospelí náš tábor oblúbia a nechcú z neho ani odísť!
- pre rodičov -

Hudobný nástroj

Je dôležité aby si dieťa prinieslo svoj vlastný hudobný nástroj, na ktorý chce hrať vrátane všetkého príslušenstva, ktoré chce používať. Bežne si deti do tábora nosia kombá, efekty, mixy a ďaľšie doplky na hranie, alebo nahrávanie hudby. V tábore budeme mať wifi internet a tlačiareň aby si deti mohli nájsť a vytlačiť hudbu a noty. Ak má vaše dieťa osobný notebook, može sa mu zísť. O všetku hudobnú aparatúru, prípadne notebooky používané na nahrávanie a podobne sa budú starať aj vedúci, ktorí veci na požiadanie odložia do úschovy.