- Okrem hudobného nástroja… -

Čo si zobrať zo sebou?

Na oblečenie: Krátke a dlhé nohavice, teplákovú súpravu, tričká, sveter, spodnú bielizeň a ponožky na každý deň, nepremokavú bundu alebo pršiplášť, počas horúčav je veľmi dôležitá čiapka, plavky, športovú obuv, letnú obuv.

Ostatné dôležité veci: Uterák, mydlo, šampón, zubná kefka a pasta, opaľovací krém, repelent (nie sprej – býva na nich varovanie aby ho nepoužívali deti!).

Je lepšie nechať doma: Drahé a vzácne oblečenie, elektroniku, šperky a iné cennosti, veku neprimerané malovátka a parfémy. Na základe dlhoročných skúseností sa nám opakovane potvrdzuje, že nie su vhodné do táborovej atmosféry. Je zbytočné aby malo zosebou dieťa extrémne drahý telefón, oblečenie, alebo šperky, pretože sa im to môže poškodiť, stratiť a zbytočne to vyvoláva napätie medzi deťmi, ktoré takéto veci nemajú.

Peniaze: Odporúčaná suma, ktorú budete nechávať pre dieťa na bežné výdavky sa pohybuje od 10 do 50 EUR. Za tieto peniaze si deti môžu kúpiť drobný spotrebný tovar v TÁBOROVOM BUFETE alebo ich môžu a budú používať na iné výdavky (vstupné na kúpalisko, zmrzlina ai.). Peniaze si môžu uschovať deti alebo ich môžete dať uschovať priamo zodpovednému vedúcemu na to určenému pri nástupe dieťaťa do autobusu alebo pri osobnom odovzdávaní dieťaťa.

Zdravotník: V tábore je počas všetkých turnusov k dispozícii zdravotník s potrebnou kvalifikáciou.

Táborový bufet: V táborovom budete budú mať deti možnosť si kúpiť drobné sladkosti a slanosti, čapovanú kofolu a rôzne iné detské nápoje.

Kontakt s deťmi
Návštevy: Rodičov žiadame aby dodržali čas návštevy od 07.00 do 20.00 hod. s možnosťou individuálneho výletu s dieťaťom, aj mimo programu a miesta tábora. Návšteva musí byť realizovaná rodičom dieťaťa a v prípade iných osôb potrebujeme súhlas od rodičov.